Een nieuwe naam voor Heerlijk & Heerlijk

ingevoerd op 05-06-2018

Patisserie College: een nieuwe naam voor onze vereniging.

De banketbakkerij is altijd bezig met vernieuwing. Onze leden willen graag bij de top horen en genieten een goede naam en faam binnen de Nederlandse Patisserie. Patisserie is een veelomvattende naam in de branche en geeft hierbij meteen het niveau aan, waarop onze leden zich bezighouden met het vervaardigen van verfijnd en vers gebak, koek, chocolade, maar ook brood.

College geeft enerzijds aan dat onze leden aangesloten zijn bij een vereniging en anderzijds dat er veel aandacht aan ontwikkeling gegeven wordt.

Kortom; Patisserie College is de perfecte naam voor alles waar onze vereniging voor staat!

logo-H&H - Patisserie College - DEF - zonder kader[2] logo-H&H - Patisserie College - DEF - zonder kader[2]